Avatar uživatele
petra15

Je to normalni,ze na mne muzi v dopr. prostredcich ziraji jako na nejakou hvezdu ?

…a nebo mimozemstanku ? Jak s tim zachazet,jak se chovat ?
Pritom jsem vzdy upravena, decentne nalicena (ne zmalovana jako klaun),normalne slusne oblecena.Nektere ty pohledy jsou „chladne a zle“,mam z nich skoro strach…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, lukas.zmizik, Araxis, gagaga před 3719 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Tu bundu jsi opravdu vyčistila ?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hamon

Vystav fotku a řekneme ti :)
Je to normální, člověk je tvor závistivý. Zvykej si, bude hůř :)
Doplňuji:
My většinou jen tak inteligentně čumíme a zíráme, ale jinak jsme docela neškodní :)

Upravil/a: Hamon

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Prostě se jim líbíš, nejsi sama, ženy to zažívají běžně. Muži si rádi prohlížejí hezké ženy. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Právě proto koukají, že jsi dobře upravená, jen nechápu ty zlé, to spíš bych čekala od žen, ty zlé, ale od chlapů? Nevím, neznám zlé pohledy mužů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

petro15 – ano,je to normální,chovej se přirozeně,ne vyzývavě a strach mít opravdu nemusíš!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Heleave1

Je to normální. Když se podíváš po lidech tak všichni se navzájem probodávají ne moc příjemnými pohledy. Že vážně nevíš jestli tě očumujou, že se jim líbíš, nebo jestli tě chtějí zabít. Nejspíš si to ani neuvědomují. Dobrá rada, pusť si do sluchátek nějakou veselou hudbu a usmívej se. Budeš sice pro okolí exot, ale zase budeš mít dobrou náladu. Nebudou na tebe zírat dlouho, lidem je nepříjemný že je někdo veselý a oni ne. Tak dají pokoj. Mě to docela funguje. V noci jedu z práce, nastoupím do busu plného zírajících čumilů, usměji se, a oni začnou koukat z okýnka, protože si připadají trapně :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Začni to brát jako součást toho, že dospíváš.
Ty pohledy mohou být opravdu různé. Jde o to, že takový „obdivovatel“ se třeba zasní nebo si představí, co má doma.
Je hezké dbát na svůj zevnějšek. Právě dnes jsem ve městě potkala tak přeplácanou slečnu, že jsem zavzpomínala na své mládí a dobu, kdy se s malováním začínalo. Dobré je zdůraznit to, co naznačila sama příroda, ale malérem je chtít to „přemalovat“. Decentnost ti chválím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rigormortis

A chceš aby na tebe zírali? Dle tvé otázky to až tak není jasné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Araxis

Když vyloženě na tebe někdo „vejrá“ tak pozor při vystupování z MHD a nasledného pronásledování­.Jinak je zcela běžné že chlapi koukají na ženy.No a když se jim líbime koukají o trochu déle a při střetnutí očí,dělají ŽE NEKOUKAJÍ :) !!!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Ak je niečo (niekto) odlišné od ostatného, každý na to pozrie.
Pohľady môžu byť rôzné od obyčajného letmého cez zvedavosť až po závisť.
V tvojom prípade buď prirodzená úmerne svojej visáži, normálne slušná, prípadne pozri nakrátko kľudne do očí tomu chladnému a zlému pohľadu, bez ostatnej mimiky a reakcie.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
petra15

badisko
jsme na poradne,a tak muzes taky neco napsat…a moje otazky stim nemaji prece nic spolecneho…

před 3719 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

badisko
kdyz uz tady vypisujes moje otazky…muzes se klidne pokusit o zodpovezeni te prvni…,nebo ti chybi „odvaha“?

před 3719 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

mosoj
ano vycistila…moc dobre rozumim,co mas na mysli,ale tim to neni.......

před 3719 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Tak halt jsi něčím atraktivní.

před 3719 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

:))

před 3719 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

mosoj, ja asi Pete poradim , aby ty " flicky " vzdycky vystrihla :)

  • iv-

před 3719 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

„pri stretnuti oci delaji,ze NEKOUKAJI“…ano…pres­ne tak…

před 3719 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Spíš naopak . Oči čumí a tělo nekouká . Nicméně pokud je to pěkné !

před 3719 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hamon

Dnes ráno v MHD proti mě seděla mladá slečna. Na první pohled nic extra – ne že by byla ošklivá, ale byla prakticky celá zakuklená do oblečení, ani vlásek nebyl vidět. Ale celou dobu se skoro smála, ne jen usmívala, koukala kolem sebe na všechny a smála se, jako kdyby jí každý povídal něco hezkého.
Tohle se v Praze hned tak nevidí. A jsem jí vděčný za příjemý začátek dne.

před 3719 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

„vdecny,za prijemny zacatek dne“…tak , kdyz je to takhle…dekuji…

před 3719 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek