Je to na reklamaci? Je to na vrácení peněz ? Co mám prodejci napsat do mailu?

Koupil jsem docela drahý PC a zjistil jsem,že mi do něj nedali eSATA panel (dodali jej jako příslušenství).

Vyndali mi větrák ze skříně to teda nechápu proč, když jsem ta vešel k mým doobjdnaným.

Nezapojili mi jeden větrák

A určitě ještě nějaké nedostatky najdu.

Co mám prodejci napsat do mailu v pondělí ?

Nejlepší odpověď
kropitko

jak píše mosoj, ale já bych volila klasiku,,pěkně bych jim napsala dopis a poslala ho doporučeně.

Další odpovědi
mosoj

To co nám.

151kbar151

Tohle+pohrozit soudem

jmhad

žádná korespondence nepomůže.Reklamaci lze uplatnit pouze osobně u prodejce,resp. v kterékoliv prodejně daného prodejce /třeba Kaufland v Praze či v Brně/.