Miroslavst

Je to možné? Četli jste to?

Tak tedy nevím, ale četli jste to taky?
http://img.na­dapenny.com/t20/102­34/nadap151634103­590237.jpg

Nejlepší odpověď
vecernice

Ty si dáváš…

Další odpovědi
anonym

to ses nepochlubil že jsi tak zdatný pivní slaut,a víš že z piva roste břicho?
Doplňuji:
skaut

kapka

Předpokládám, že pivovary a hospody objíždíte na motorce…:-)))

panenka

Vždyt je to článek Mirku o tobě? já ti na to můžu říct jediné ty tedy exceluješ já se napit a vypít tolik piv co ty tak už je po mě jsi fakt dobrý jestli dokážeš toho tolik vypit

led

Ak ste začali „degustovať“ pivo už ako 11-ročný, v čase zrýchleného rozvoja fyzičky i duševna, nenechala tá práca na vás nejaké následky? 🙂

lorja

A kde našel čas na normální život?