Fison

Je to kýla, nebo jen namožené břicho?

Dobrý den, v sobotu jsme připravovali dřevo na zimu a tahali poměrně těžké špalky. V sobotu večer mě někdy okolo půlnoci začalo bolet břicho pod hrudnikem v levé části až středu břicha.
Prosím Vás, myslíte, že to může být jen namožené? Nebo to může být i nějaká kýla? Děkuju!

Doplnění: jsem kluk a je mi 15 let, spodek levyche žeber mám lehce otekly..

Odpovědi
elkon

Kýla je boule.

JájsemRaibek

Taky to můžou být zaražený prdy, protože nepíšeš zda jsi žena či muž, tak to taky třeba může být menzes.

anonym

Jakožto odbornej internetovej doktor, je to jasnej slepák způsobenej kýlou. Takzvanej „kylák“.

Edison

Je to kýla na mozgu… Pokud máš problém, zajdi k lékaři. Tohle na dálku zdiagnostikuje leda šarlatán.