commando

Je to cool když nosím mikinu na zip bez trička?

Nejlepší odpověď
tom004

NO,jestli jsi muž,a máš chlupatou hruď,tak si alespoň při zapínání,nebo zozepínání,užiješ dost legrace. 🙂

Další odpovědi
Tonie

Určitě je to hodně kůl a in. Největší štýl.
Achjo..

Rocker

Chtěl bych mít tvoje problémy

barnajka

Však nikdo tě nenutí nosit trička, když máš radši košile :D

Ne, fakt – nos si CO chceš a JAK chceš… ale buď u toho přirozený, neřeš jestli jsi „cool“ nebo nejsi… a hlavně nemachruj!!!
Když ti bude drzý sebevědomí čučet z očí, nikdo z tebe na zadek nepadne – to mi věř ;)

arygnoc

a naruby.

to je teď superkůl.

viděl jsem už i zip vzadu.

úžasné.

kosaaaak

Tak by to měli nosit všichni. A hřeben ssebou, ať si ten kudrnatej hrudník můžete v autobuse s jinýma cool týpkama vzájemě hřebelcovat.

Hlada

Samozřejmě. Máš na sobě o jednu vrstvu méně.

commando

Hlada – Kvůli tomu to taky nosím. Ta mikina je „tak akorát“. Ráno mi není chladno a odpoledne když je vedro si jí můžu rozepnout a nelepí se na mně jako triko. Nemusím jí teda ze sebe celý den vůbec sundavat a pak se s ní tahat a přemýšlet kam s ní.

commando

Tom004: Na to si dávám pozor, hehehe

commando

Barnajka: Košile nemám rád vůbec. Taky nemachruju. Naopak „machýrky“ nesnáším.

barnajka

Tak potom není co řešit – pokud chodíš „naostro“ proto, že ti to tak vyhovuje, no problem :)

commando

Mně právě zajímá, jestli v tom taky vypadám dobře. Já to tak nosim furt, pro mně to má jenom samý výhody, ale taky jestli to vypadá OK, sexy,…prostě cool.

commando

Jo já to sem zapomněl napsat, jsem chlápek, chlupatej hrudník mám ale problém s tím nějak nemám. Nosím to tak kvůli pohodlí (trochu taky lenosti – hehe) ale zajímalo by mně prostě jestli to taky vypadá dobře.