jsemjá

Je tlustice dobrý dárek pro holku, do které jsem se zamiloval?

Množím je.

Nejlepší odpověď
da ny

Údajně je vhodnější řezaná květina. Vím o ženách, které upřednostňují hrnkové.
Pokud děvče má rádo takové květiny, může dárek potěšit.
Jestli má povědomost o “přednostech“ tlustice, bude nadšená.
Mně by takový dárek velmi potěšil (marně ji sháním). ;)

Další odpovědi
annas

Ptal jste se na sukulent, teď zase na tlustici. Vy dívku znáte, můžete tedy poznat, které květiny se jí líbí.

Záleží, zda jde o dárek třeba k svátku, nebo jen jako pozornost. Možná raději uvítá řezané květiny.

Osobně bych brala tlustici, prý přináší štěstíj, zajišťuje bohatství, je nenáročná, ale i vzhledově působivá. Kéž by to tak bylo!

Víc si o této květině můžete přečíst v odkazu

https://www.cti­doma.cz/zpravo­dajstvi-hobby/2017-02-14-chcete-mit-spoustu-pratel-penize-zit-stastne-pestujte-tlustici-29180

Omlouvám se, měla jsme tlustici jako bonsaj, neuvědomila jsem si, že je to sukulentní rostlina.

Kryšpín

Samozřejmě, ovšem ještě lepší je dát ježíška do bříška.

jsemjá

Annas, tlustice, je sukulent.

annas

Tak to se omlouvám. Já jsem ji měla, ale byla vyrostlá jako stromeček.

jsemjá

Je to sukulent, ale vyniká tím, že se z ní může stát bonsai. Vlastně se nemáte, za co, omlouvat, protože je to sukulent, i bonsai.

jsemjá

Da ny, je v Globusu, OBI, a v různých zahradnictvích.