e1232851@trb

Je těžké sehnat práci v Londýně?

Je těžké sehnat práci v Londýně? (časově náročné)
např.: v restauraci číšník/servírka

popřípadě jak to je když by se mnou jel kamarád který neumí moc anglicky šla by pro něj sehnat práce např.: v kuchyni apod.

Odpovědi
Pruzkumnik

V restauraci v Brně London In pokud je mi známo, zrovna nikoho neschánějí, takže šance je řekl bych mizivá
Ale můžeš se zeptat :)

anonym

Není problém sehnat práci v Londýně,stáčí kontaktovat nějakou agenturu nebo najít práci přes Gumtree,jen pozor na podvody,doporučuji naštívit i krajanské webovky lochneska a Pohyby UK. ✌