England1522

Je těžká střední vojenská škola v moravské třebové?

Nejlepší odpověď
annas

Náročnost? Jako na ostatních výběrových školách. . Odpovídala jsem na podobný dotaz.

Chodil na ni můj synovec. Předpoklady prospěchové a zdravotní. Jinak škola má domov, navštěvuje ji více chlapců než dívek. Oblečení – uniforma. Nejen výuka, ale i určitý výcvik, disciplína. Účast na vojenských přehlídkách a různých soutěžích.
Po maturitě se nemusí zůstat u armády, podepisuje se smlouva hned při nástupu.
Několik studentů výuku nezvládlo. a školu opustilo.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/stredni-vojenska-skola

Přijetí záleží samozřejmě na počtu přihlášených žáků, počtu přijímaných žáků , výsledích zkoušek atd.

Jinak odkaz na školu

http://www.vsmt­.cz/files/aktu­ality/aktuali­ty.aspx

Další odpovědi
Emefej

Pokud máš vztah k armádě a chtěl bys tu školu využít jako odrazový můstek k případné vojenské kariéře, tak pro tebe težká rozhodně nebude. Pokud o ní uvažuješ jen jako o nějaké střední škole, tak težká bude.