hanka R+

Střední vojenská škola

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat kde jsou tyto školi v ČR…a zda musím mit předpoklady a doporučení na tuto školu,jestli ste někdy byl na teto škole prosím o diskuzi jak a co :) předem děkuji :)
Doplňuji:
Ananas : ahoi,prosím kdyby to nevadilo dala byste mi na něho email,chtěla bych se ho na par věcí zeptat,ketere se tikaji teto školi (pokud možno) :) děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Chodil na ni můj synovec. Předpoklady prospěchové a zdravotní. Jinak škola má domov, navštěvuje ji více chlapců než dívek. Oblečení – uniforma. Nejen výuka, ale i určitý výcvik, disciplína. Účast na vojenských přehlídkách a různých soutěžích.
Po maturitě se nemusí zůstat u armády, podepisuje se smlouva hned při nástupu.
Několik studentů výuku nezvládlo.
Synovec nyní studuje na VŠB v Ostravě zcela jiný obor.
Doplňuji:
Hanko, dobře. Zprostředkuji kontakt, ale synovcův mail neznám, musím zjistit. Pošlete mně ho.

Další odpovědi
Michal Kole

Vojenská střední škola je v Moravské Třebové

http://www.vsmt.cz/