Avatar uživatele
Kura

Je tetování andělských křídel vzadu na krku mého kolegy z práce nevyřčený coming out?

Nechci se ho nijak dotknout se ho ptát přímo, ale mám za to, že žádný hetero chlap si tohle tetování v žádném případě nezvolí.

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2054 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Ne není to coming out

V anketě chybí Jiná odpověď. Takže musím jednu zvolit.

Pokud sám nejste gay, není vám to jedno, zda má kolega na krku vytetovaná křídla?

Má je třeba Justin Bieber, který přiznal, že je gay.

Myslet si můžu , co chci, , ale skutečnost je jiná. Mně je to jedno, zda je někdo heterosexuál nebo homosexuál,,pokud to nedává nějak okatě najevo a neobtěžuje mě tím.

Několik fotbalistů má vytetovaná křídla, pod nimi jméno manželky a dcery, takže na homosexuála to nevypadá.

Je to každého věc., čím se „vyzdobí“ . Je to jeho tělo …

--

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
klumprt

Ne není to coming out

Samo o sobě ještě ne. Je třeba nadále sledovat jeho chování např. jakou hudbu poslouchá, jaký parfém používá, jaké jsou jeho rodinné poměry, jaké má auto, jaké televizní pořady sleduje atd. Pokud si po důkladém pozorování a pečlivé syntéze získaných poznatků budeš jist, že je gay, můžeš ho nějakou vtipnou ale opatrnou formou pozvat třeba na džusík a pak by se vidělo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dubraro

Ne není to coming out

1/ „Nevyřčený coming out“ je nesmysl. „Coming out“ spočívá právě v tom, že je otevřeně prohlášen.
2/ Dnes muži jakékoliv orientace běžně dělají mnoho věcí, které za mého mládí dělali jen homosexuálové.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
iceT

Konkrétní tetování má/mělo by mít význam jen a pouze pro tetovaného a okolí nechť se domýšlí, co tím chtěl říct.

před 2053 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek