Rys95

Je tento server stále poradnou, nebo už spíše diskuzním fórem?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Kepler

obojí

Jen je škoda, že je to tu zamořeno kravinami. Tady by mohlo být tak krásně…

Další odpovědi
Jiří Bohumil

obojí

Poradnou občas, většinou „plkárnou“, kdy si myslím, že jde pouze o zaplnění volného času z nedostatku jeho jiného využití. Ono taky nakonec jde o „odpovědi“ spíše na cokoliv, tedy ne o poradnu. Pro tyto účely jsou tu určitě vhodnější weby.

Hlada

ani jedno

Původní záměr zajistit čtení reklam na základě návštěvy poradny byl dobrý. O fórum ale pořádně nikdo nepečuje, nejsou tu, narozdíl od jiných fór, moderátoři a tak se z původní velmi zajímavé poradny stává plácání o úmyslně nesmyslných otázkách.

hapiky

ani jedno

Drží se pevně otázek a odpovědí, popřípadě diskuzí.

df

obojí

Vývoj nezastavíš. Zakladatel mohl mít určitou představu, ale lid si vše přizpůsobí k obrazu svému. Bůh má rád všechny. I ty, kteří mě serou

paul1

obojí

Lgee

diskuzní fórum

JežíšKristus

diskuzní fórum

Cirkus

jirka F

obojí

GM

obojí

Záleží na tom?

ツOMGGAMERCZE

diskuzní fórum

elkon

Pro náhodné návštěvníky to musí většinou působit jako setkání magorů.

Rokio

elkon: Kdo je největší magor Odpovědi.cz? Myslíš si, že jsem to já?

Viktorie II.

neee, i elkon mezi nás patří.

zjentek

Viktorie, tímto potvrzuji.

Rys95

Gold!! 😀