hurvínek187

Je notebook Acer v popisu otázky správná volba pro úpravu fotek, hraní her a práci ve Wordu, Excelu či PowerPointu?

Vybírám si notebook na úpravu fotek, občasné hraní her (ne nijak extrémně složitých) a přípravu do školy (prezentace, práce ve wordu a tabulkovém kalkulátoru).. je Acer Aspire E15 (E5–572G-30YF)- dobrou volbou?? Či mi doporučíte jiný?? (tak do 13 tis.,na acer mám nabídku za 12. tis)

Odpovědi
nosahosa

Nevypadá to špatně. :) Já bych možná volil jinou značku, asi Apple, Lenovo či HP, ale to si každý musí vybrat sám.

ptáč

Je to dobrá volba. Acer.

cochee

Úpravu foto a práci s Officem ti zvládne cokoliv s nainstalovanými Windows (ba dokonce i s něčím jiným než Windows). Ne tak hry, to je jiná výkonnostní třída a rozmezí požadavků různých her na výkon hardwaru může být řádové. Takže tento notebook jedny hry zvládne levou zadní a jiné nedá vůbec.