slaisa

Je tento holící strojek na baterky nebo je do sítě ?

Dobrý den,chtěla jsem se vás zeptat jestli prosím vás někdo nevíte na jaký způsob tento holící strojek funguje – jestli je na baterky nebo jestli je do sítě – hledala jsem to všude možně na internetu,ale bohužel tuto informaci jsem nikde nenašla. Internetová stránka ze které jsem našla tento holící strojek je pod následujícím odkazem : http://www.lev­neveci.eu/holi­ci-strojek-pritech-lady-shaver-ld-9987a.html
Předem děkuji za odpověď

Odpovědi
brillant

myslím, že je to el. nabíjecí strojek. http://www.ban­ggood.com/Pri­tech-LD-9987-Washable-Dry-Wet-Electric-Lady-Shaver-Epilator-Hair-Removal-p-1081178.html

Kepler

Neuvedla jste výrobce ani typové označení a křišťálovou kouli nemám. Jestli z toho podstavce jde síťová šňůra, pak je to dokovací stanice pro akumulátor, kde se dobíjí. Tedy ani na baterky ani na síť.

Arne1

To je takový problém zadat do vyhledávače typ toho holicího strojku ?
Už první odkaz obsahuje relevantní informaci, a druhý
http://www.la­zada.com.ph/pri­tech-ld-9987a-rechargeable-epilator-washable-lady-shaverelectric-hair-remover-personal-care-styling-tools-gold-1112007.html
obsahuje fotografii, kde jsou na spodním okraji vidět dva ťuplíky s protějšky v podstavci. A už z názvu je to vidět nanejvýš jasně "Pritech LD-9987A Rechargeable Epilator Washable Lady Shaver Electric Hair Remover ".
Takže v překladu – dobíjecí, má to akumulátory. Když ho budeš brát někam na cestu, tak třebas týden bez problémů vydrží bez dobití.

mosoj

Vzhledem, že je udávána i možnost mokrého holení je na baterie. Jaké boh ví !
Podle těch obrázků nabíjecí.