_136

Je tento fotosnímek, který byl dnes k vidění na idnes i Facebooku, jen fake a novinový vtip, nebo je to čistá pravda?

Nejlepší odpověď
marci1

Je to pravda. U fotky na netu je info: MP Praha. 🙂

Další odpovědi
zjentek

Hmm… no lepší, když mísou projde krajta, nežli flakon parfému, že… );

Kelt

Taky jsem to četl a pak to bylo ve zprávách. Ale zaráží mne na tom to, že z toho dělají senzaci, místo aby vysvětlili, jak se to stalo? Kdysi jsem viděl film, že člověk měl cvičeného hada, kterého posílal zabíjet a přivolával píštalkou. Nebo je to ukázka našich hotelů?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Gonfaloniér

K této otázce: Každopádně je vždycly lepší se podívat. ;)