Avatar uživatele
zjentek

Je ten ministr pro lidská práva vůbec normální?

..to teď jako budeme přihlížet, jak homosexuální páry vychovávaj z dítěte plnohodnotného občana? To si dělaj ze seriózních občanů bžundu, né? Málo je cirkusu a cirkusáků?
Doplňuji:
Alesh: svatá slova ..stejně si v ulicích, hledajíc normální maminu, přijdu tak zhruba čtyřprocentní

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Alesh, Agneta před 3534 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ponovotny

zní to divně, ale pro ty děti to může být lepší než vyrůstat v dětském domově. ty co projdou děcákama mají život zpackaný z devadesáti procent a u homosexuálů to procento bude zcela jistě o dost nižší. navíc stát který se v děcákách neumí o pořádnou výchovu pořádně postarat bude určitě o to lepším kontrolorem osvojených dětí
Doplňuji:
zejntek-ono když pozorně koukneš jaký ty „normální maminy“ dneska jsou tak se těm klukům ani není moc co divit, že zjistí, že jsou homosexuální ;)

Upravil/a: ponovotny

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zzzzz Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

Já nevím, před pár lety jsem to strašně řešil, byl jsem zásadně proti. Od té doby se odhlasovalo takových nesmyslů, které k nám přišly zpravidla z Ameriky či EU, že už jsem na toto tak nějak rezignoval, prostě mě to netankuje. Buzíci se registrují, dělají ty průvody, neustále nás média masírují, jak je to super. Kdejaká pipina má dítě s negrem, Vietnamcem či Arabem. Všude samá tolerance a vzájemnost. Tak proč buzíkům nepovolit adopce? Pak přijdou svatby, protože registrace jim přijde málo. A nakonec se normální běloch bude stydět za to, že je normální a není míšenec. No, a takhle se to bude ještě x desítek let stupňovat a nakonec to dopadne jako ve starověkém Římě, že už to bude všechno takový nesmysl ten svět, že přijde nějaké křesťanství II a nastolí tvrdý řád a bude po prdeli. Nebo se pletu?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
huxa

Seriózní občan? Plný zášti, nenávisti, ztrachu z cizích věcí, co si po 8 hodinové šichtě sedne do hospody, vychlastá 5 piv, vyhulí krabičku cigaret, mezitím ponadává na všechny od politiků po podnikatele, dojde domů, zmlátí desetiletého syna, seřve manželku a další den odznova?
Hlavně tedy, že je heterosexuál, to z něho dělá seriózního občana…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

možno je sám teplúšik.

:-Q

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirinka001

No právě, začne to adopcemi a skončí to někde …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

arygnoc: „teplúšik“ je moc roztomilé ..to bych zakázal říkat a zaved bych jiný a hlavně povinný označení ve slovnících, jako třeba hovnocuc atp..

před 3532 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

no nechcel som použiť riťojeb.

:-Q

před 3524 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek