kostitrasko

Je ten děčínský zastupitel skutečně nakažený koronavirem nebo hraje jen podivnou mediální hru?

Proč v médiích dostává neustále prostor údajně nakažený člověk, který tvrdí, že vše funguje v nemocnici na profesionální úrovni, že nákaza koronavirem nic není, že to je taková slabší chřipka a že lidi nemají panikařit???

Odpovědi

Taky me to napadlo. Ta nakaza koronavirem je zradna protoze behem par hodin se muze vse rychle zmenit na boj o holy zivot a tady se nekdo vyjadruje stylem jako by ani nebyl nakazen. Zajimavy je rovnez pribeh tech dvou studentek z USA a tusim z Ekvadoru ktere procestovali celou republiku. Co mam informace tak u nich byl ten prubeh nakazy dost dramaticky. Ostatne aby americanka prisla dobrovolne v cizi zemi do tamni nemocnice tak to uz musi byt opravdu hodne zle. Taktez nechapu proc nebyl zverejnen identikit tech dvou studentek. Vzdyt podle neho mohli lide kteri si pamatuji ze s nema prisli do kontaktu sami volat hygienu a nechat se otestovat.

led

Pretože to čo vytvárate vy a vám podobní (čerstvo odliahnutými, akoby vás jedna mater mala) svojimi skryto deštrukčnými otázkami a odpoveďami je horšie než zavádzanie médiami.

Pepa25

Každý si může říkat, co chce – pokud se skutečně cítí dobře, proč by to nemohl říct?

Rozhodně mi přijde důvěryhodnější vyjádření konkrétního člověka do TV než výkřiky nově zaregistrovaných anonymů na diskusním fóru …

zjentek

"Koronavirus
Konstantin Ruchadze

Mladý lékař z Ruské federace pracuje v nemocnici v Shenzhenu a je
převeden na studium viru pneumonie do Wuhanu. Zavolal svým příbuzným a
dal vysvětlení:

Pokud máte rýmu a mokrotu s nachlazením, nemůžete být nositelem infekce
koronaviry.
Coronavirus pneumonia je suchý kašel bez nachlazení.
Toto je nejjednodušší způsob určení.

Pokud víte, informujte své přátele o identifikaci a prevenci.
Virus z Wuhanu není odolný vůči teplu a zemře při teplotě 26–27 stupňů.
Proto pijte více horké vody. Častěji a déle pobývejte na slunci. Horká
voda není léčba, ale je dobrá pro zdraví, účinná na všechny viry.

Doporučení lékaře ohledně koronaviru:

1. Virus je poměrně velký (průměr buněk je asi 400 – 500 nm), takže
běžná zdravotní maska může být v zásadě filtrování schopná. Pokud
infikovaná osoba před vámi kýchne nebo prochází ve vzdálenosti do 3
metrů od vás, virus jednoduše spadne na zem, nebude schopen létat.

2. Pokud se virus dostane na povrch kovu, přežije alespoň 12 hodin.
Pokud se tedy dotknete jakéhokoli kovového povrchu, důkladně si umyjte
ruce mýdlem.

3. Virus může zůstat v látce aktivní po dobu 6–12 hodin. Konvenční prací
prostředek by měl virus zabít. Zimní oblečení, stačí sušit na slunci,
aby zabilo virus.

O symptomech samotného onemocnění – pneumonie způsobené koronavirem:

1. Po proniknutí do hrdla se může objevit suché hrdlo, ke kterému
dochází při angině pectoris. Bude to trvat 3–4 dny

2. Poté se virus sloučí s nosní tekutinou, vstoupí do průdušnice a poté
do plic, což způsobí pneumonii. Tento proces bude trvat 5 až 6 dní.

3. S pneumonií coronovirus se objevuje horečka a dušnost. Nosní kongesce
není jako normální nosní kongesce, existuje pocit, že se topíte ve vodě.
V takovém případě okamžitě vyhledejte lékaře.

O prevenci:

1. Nejběžnějším způsobem nakažení je dotýkat se lidí, takže si musíte
často mýt ruce. Virus může žít na vašich rukou po dobu 5–10 minut. Během
těchto 5–10 minut se však může stát cokoli (můžete si promnout oči
rukama nebo se dotknout nosu).

2. Kromě častého mytí rukou můžete kloktat Betadinem, abyste eliminovali
nebo minimalizovali působení mikrobů, zatímco jsou ještě v krku (před
vstupem do plic ..).

Buďte velmi opatrní a obezřetní, pijte více teplou / horkou vodu."

Zdroj: emailový spam

Zdroj: Emailový spam