Avatar uživatele
Seberbo177

Je podvodná tato stránka i produkt?

Jako nejsem naivka co by naletěla na nějaký podvod, ale tohle vypada celkem dobře (reklama na tiktoku) může to byt realne nebo je to 100% podvod? http://problog­group.com/r/glGUP­vR7/s?utm_sou­rce=copy_link&ut­m_campaign=cli­ent_share&utm_me­dium=android&sha­re_app_name=mu­sically&share_i­id=6913228177309943557&s­hare_link_id=e706e151-d5a3-4b02-af5b-1f447071c14b

Je tato stránka a produkt podvodný?

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, hapiky před 1209 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Když jsem klikla na uvedený odkaz, stránka se neotevřela a objevil se nápis:

„Webová stránka byla zablokována
Stránka se nachází na seznamu stránek s potenciálně nebezpečný obsahem.
Přístup na tuto stránku byl zablokován.“

Takže pro mě je obsah nebezpečný.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
paul1

Vypadá to spíš jako podfuk. Když tam vidím to počítadlo s textem: do konce akce zbývá …
A potom ta fotka s velikostí jahody jako 1/2 dlaně je přehnaná (možná dětské dlaně), takové jahody máme běžně u normální sorty, kterou pěstujeme, tedy pokud je dost vláhy z nebes, normálně je nezaléváme. Také cena je příšerná.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Schluker

Je tam par indicii, ze je to nesmysl. Google prekladac nasekal par chyb a pak take vypocet 12×3×250 = 270 000 je trochu mimo, zejo :)

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Hm… no není nad to pěstovat jahody DOMA! Třeba když je venku půl metra sněhu atd. (;

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Stačí přemýšlet: eshop z Mosky bude zasílat jahody do ČR? Jako první potřebují telefonní číslo?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

Já jsem stránku normálně otevřel. Je to klasický příklad podvodu. Naslibovat hory doly, vychválit až do nebes, vyždímat prachy a čau. Nemají uvedený ani svůj telefon, natož email, zkrátka chybí vše, co by je mohlo konfrontovat, či vypátrat.
Nejokatější je to, že musíte dát své číslo, aby vám potom sám podvodník mohl zavolat z anonymního čísla, co nejde vypátrat. Podobné je to s léky Friocard. Asi to je jedna firma, neboť cena i způsoby jsou stejné. Žalostná je reakce státu. Nic proti nim nepodniká, web.stránky jedou dál.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek