Sturm

Je tato nabíječka „autobaterií“ kvalitní?

Chtěl bych se vás zeptat na váš názor na tutu nabíječku autobaterií: https://m.alza­.cz/hobby/com­pass-nabijecka-8amp-6v-12v-d2898940.htm

Rozhoduj se jestli si ji pořídím, mám baterii 6V 70Ah (Varta promotive black, mám to do trabanta)

Odpovědi
JájsemRaibek

Kvalitu nemohu posoudit-neznám ji. Co se týče uvedení prodejce, tak by mohla být dostatečná pro uvedený akumulátor, ale dovolím si jednu poznámku:
U tohoto prodejce bych si ji nekoupil a to z důvodu, že neuvádí podrobné informace o výrobku. U jiných prodejců je popis a technické údaje. Zde pomalu nic.

Edison

Nej nabíječky: ctek. Pohledej a vyber podle parametrů. Nenech se zmást vzhledem. Opravu tyhle fungují.

jáára

Bude dobrá. A existuje něco jako záruční doba…