Kelt

Je taková lampa na našem trhu?

Existují bezdrátová sluchátka a je světlo, které reaguje na pohyb, na tmu a pod. Zajímalo by mne, zda existuje stolní lampa, která by neměla kabel a svítila dle potřeby. Stačí do 3 m od zdroje. Děkuji za typy.
Stačilo kliknout
https://stolni-lampy.heureka­.cz/f:28126:1/?o=4
a je to.

Nejlepší odpověď
Drap

Samozřejmě, nějaká akmulátorová. Jak je známo proud se vzduchem dost obtížně přenáší. I světla na pohyb musí být něčím napájena.

Další odpovědi
aliendrone

Mno, z otázky mi není jasné CO vlastně chceš. Lampu s čidlem? (Jakým? Pohybovým nebo světelným?) Nebo chceš něco na vestavěný akumulátor/baterii? Popřípadě nějaké indukční svítidlo, beroucí si energii ze zdroje bezdrátově (podobně jako třeba některé wireless nabíječky)? Musíš to trochu upřesnit. :)

Beno

Světla s pohybovým čidlem jsou.
https://www.de­kolamp.cz/trio-r22520101-led-lampicka-do-zasuvky-se-senzorem-marlin-1x0-6w-3000k-s-pohybovym-a-soumrakovym-cidlem.html?ut­m_source=zbozi­.cz&utm_medium=re­ferral

Kepler

Ty lampy ve tvém odkazu mají jen bezdrátové indukční nabíjení. Lampa se dokuje přímo na nabíječku (podobně jako robotické vysavače), která je připojena do sítě. Tak se nabije akumulátor v lampě, můžeš ji vyjmout a odnést kamkoliv.

zjentek

Tak jsem si otázku přečetl a vypadá to, že chceš svítící led diody na jedný straně pokoje a jejich napájení na druhý straně pokoje a aby mezi sebou komunikovali třeba přes BT. Pche, vtipálku. (; (;
Ale zkus třeba hornickou svítilnu, ta taky umí svítit bez kabelu.
A ůplně výborná je svíčka! (;

Beno

Lampa s bezdrátovým nabíjením.
https://www.re­tlux.cz/led-lampy/rtl-198