Avatar uživatele
zjentek

Je tady někdo superpozitivní?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Alesh, briketka10, marci1 před 1556 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

No tak já osobně „SUPER“ naprosto jistě jsem, ale jestli „POZITIVNÍ“, to už je celkem ZNAČNĚ diskutabilní záležitost, znám lidi, kteří to vidí JINAK. Sakra, když nad tím přemýšlím, tak jich je většina, vlastně skoro všichni! ;) :D :D

Těší mne, jak to vidí briketka10, ale popravdě faktem je, že mám někdy tak KYSELÉ dny, že i kyseliny ke mne mohou chodit na školení „Jak na to?“. ;) :)

Dochy – neboj nic, tak zlé to s tebou ani zdaleka není. Zrovna teď před chvilkou jsem rozcupoval tvoji „myšlenku“ v jiné diskuzi, takže to s tím „atomizováním“ nebude tak horké. ;) :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Že by výherci soutěže DOTAZ+? Plus je pozitivum, ne? Na druhé straně když má někdo několik pozitivních lékařských nálezů, tak je to pohříchu silně negativní. Aby se v tom prase vyznalo!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Např. zdejší sklerotici – ti přece mají všechno nač si jenom vzpomenou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Jj je tu jeden uživatel. Já to nejsem. Až si vzpomenu doplním odpověď.

Už vím, už vím aliendrone to je nebo, že by to nebyl ón :-O
Hele zmizel mi bolák a místo něj přišel tenhle člověk z vesmíru..

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Já jsem super negativní. Přijď s jakoukoli myšlenkou a já Ti ji rozcupuju na atomy.;-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tw!st

Podle nálady

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Já jsem často prý přesný opak. 🙂 … ale já tvrdím, že je to nesmysl! 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Každý pozitivní člověk je super. Nenechá ve své hlavě rašit plevel. Sází pouze pozitivní semínka. Pozitivní myšlenky přitahují pozitivní věci a lidi do života. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Briketka, aliendrone nemôže byť superpozitívny (+++) pretože by bol silne priťahovaný supernegativitou (---) a nedokázal by sa udržať ani len na tejto stránka.
Alebo…
Dochy tvrdí, "Já jsem super negativní. Přijď s jakoukoli myšlenkou a já Ti ji rozcupuju na atomy.;-) "
Nerozcupujú sa v ich zrážke obaja?

před 1555 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

briketka10>>> Sedmikrásko líbezná, Vaše odpověď je bezesporu na nominaci! ;) Ale nenavrhnu ji, protože bych nerad, aby zmizela z důvodu porušení pravidel: „Jiné porušení pravidel“, víme jak to tu chodí. ;) :D :D

před 1555 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

Víme, víme jasnosti 😁

před 1555 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ametyst

Jak to tu chodí? " Hoši, co spolu mluví?" 🙂

před 1555 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek