zjentek

Je tady někdo superpozitivní?

Nejlepší odpověď
aliendrone

No tak já osobně „SUPER“ naprosto jistě jsem, ale jestli „POZITIVNÍ“, to už je celkem ZNAČNĚ diskutabilní záležitost, znám lidi, kteří to vidí JINAK. Sakra, když nad tím přemýšlím, tak jich je většina, vlastně skoro všichni! ;) :D :D

Těší mne, jak to vidí briketka10, ale popravdě faktem je, že mám někdy tak KYSELÉ dny, že i kyseliny ke mne mohou chodit na školení „Jak na to?“. ;) :)

Dochy – neboj nic, tak zlé to s tebou ani zdaleka není. Zrovna teď před chvilkou jsem rozcupoval tvoji „myšlenku“ v jiné diskuzi, takže to s tím „atomizováním“ nebude tak horké. ;) :)

Další odpovědi
Kepler

Že by výherci soutěže DOTAZ+? Plus je pozitivum, ne? Na druhé straně když má někdo několik pozitivních lékařských nálezů, tak je to pohříchu silně negativní. Aby se v tom prase vyznalo!

dudu

Např. zdejší sklerotici – ti přece mají všechno nač si jenom vzpomenou.

briketka10

Jj je tu jeden uživatel. Já to nejsem. Až si vzpomenu doplním odpověď.

Už vím, už vím aliendrone to je nebo, že by to nebyl ón :-O
Hele zmizel mi bolák a místo něj přišel tenhle člověk z vesmíru..

Dochy

Já jsem super negativní. Přijď s jakoukoli myšlenkou a já Ti ji rozcupuju na atomy.;-)

Tw!st

Podle nálady

Alesh

Já jsem často prý přesný opak. 🙂 … ale já tvrdím, že je to nesmysl! 😉

marci1

Každý pozitivní člověk je super. Nenechá ve své hlavě rašit plevel. Sází pouze pozitivní semínka. Pozitivní myšlenky přitahují pozitivní věci a lidi do života. 🙂

led

Briketka, aliendrone nemôže byť superpozitívny (+++) pretože by bol silne priťahovaný supernegativitou (---) a nedokázal by sa udržať ani len na tejto stránka.
Alebo…
Dochy tvrdí, "Já jsem super negativní. Přijď s jakoukoli myšlenkou a já Ti ji rozcupuju na atomy.;-) "
Nerozcupujú sa v ich zrážke obaja?

aliendrone

briketka10>>> Sedmikrásko líbezná, Vaše odpověď je bezesporu na nominaci! ;) Ale nenavrhnu ji, protože bych nerad, aby zmizela z důvodu porušení pravidel: „Jiné porušení pravidel“, víme jak to tu chodí. ;) :D :D

briketka10

Víme, víme jasnosti 😁

Ametyst

Jak to tu chodí? " Hoši, co spolu mluví?" 🙂