Bronzový

Je tady někdo, kdo nepil před svými 18. narozeninami alkohol?

Nejlepší odpověď

Zlatý

Myslím si, že ne. Měla jsem pro to své důvody, které nebudu zveřejňovat.

Ma maturitním večírku jen symbolicky. Vždy jsem z podobných akcí odcházela brzy, protože jsem se cítila nepříjemně.

.

Další odpovědi:

Bronzový

Tady asi ne, ale Adventisté sedmého dne nepijí vůbec alkohol, prý jen jako lék při žaludečních potížích a ty v tak raném mládí asi nemají.
Jehovisté si také občas přihnou, ale tipoval bych na potomky alkoholiků, ti alkohol ze srdce nenávidí.

Zlatý

Děláš si kozy? :-)) Snad jenom ortodoxní muslim, ale ani jeho tvrzení bych nevěřil. Já jsem ošmakoval poprvé v jedenácti a doopravdy se zhulákal ve čtrnácti. Určitě ale mezi námi abstinenti jsou, příležitostní...

Pokročilý

Já třeba na alkohol v době dospívání moc nebyl. Nemůžu říct, že jsem neochutnal ale poprvé jsem se opil až v 17-ti letech. Ne že bych neměl příležitosti, prostě mi alkohol moc nechutnal a kromě toho mě od alkoholu odrazoval i pohled na to, co dokáže s lidmi udělat. Měl jsem zkrátka špatné zkušenosti. I ted piji jen výjimečně, na oslavách a podobně. Umím se zkrátka dobře bavit i bez alkoholu a drog.

Bronzový

Tak třeba já jsem do svých 18.narozenin.Na alkohol opravdu nešáhl a to opravdu nikdy,nikdy.Měl jsem důvody hlavně psychického rázu a to bych tady nerozebíral už je dálná historie.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 4665
Zlatý Drap 2883
Zlatý led 2062
Zlatý Kepler 1645
Zlatý marci1 1558
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý ivzez 1266
Zlatý quentos 1232
Zlatý mosoj 945
Zlatý gecco 818

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.