Gestas

Je tady někdo, kdo nepil před svými 18. narozeninami alkohol?

Nejlepší odpověď
annas

Myslím si, že ne. Měla jsem pro to své důvody, které nebudu zveřejňovat.

Ma maturitním večírku jen symbolicky. Vždy jsem z podobných akcí odcházela brzy, protože jsem se cítila nepříjemně.

.

Další odpovědi
hapiky

Tady asi ne, ale Adventisté sedmého dne nepijí vůbec alkohol, prý jen jako lék při žaludečních potížích a ty v tak raném mládí asi nemají.
Jehovisté si také občas přihnou, ale tipoval bych na potomky alkoholiků, ti alkohol ze srdce nenávidí.

Kepler

Děláš si kozy? 🙂 Snad jenom ortodoxní muslim, ale ani jeho tvrzení bych nevěřil. Já jsem ošmakoval poprvé v jedenácti a doopravdy se zhulákal ve čtrnácti. Určitě ale mezi námi abstinenti jsou, příležitostní…

Palpatine

Já třeba na alkohol v době dospívání moc nebyl. Nemůžu říct, že jsem neochutnal ale poprvé jsem se opil až v 17-ti letech. Ne že bych neměl příležitosti, prostě mi alkohol moc nechutnal a kromě toho mě od alkoholu odrazoval i pohled na to, co dokáže s lidmi udělat. Měl jsem zkrátka špatné zkušenosti. I ted piji jen výjimečně, na oslavách a podobně. Umím se zkrátka dobře bavit i bez alkoholu a drog.

jirka F

Tak třeba já jsem do svých 18.narozenin.Na alkohol opravdu nešáhl a to opravdu nikdy,nikdy.Měl jsem důvody hlavně psychického rázu a to bych tady nerozebíral už je dálná historie.