Postmaster

Je správné testovat cizí lidi pomocí testů?

Poslední století se všude rozmohlo ve velkém lidi testovat pomocí nejrůznějších testů, pokud někdo test nezvládne tak má problémy a nezíská to co chtěl získat. Testujeme u lidí; inteligenci, vědomosti, zkušenosti, tělesný výkon atd. copak je člověk zboží na trhu, které musí vyhovovat požadavkům, jinak jde o zmetek který se eliminuje.

Nejlepší odpověď
Drap

Když testovat lidi tak bez výjimek a otestujeme i ty co nám zde ve vysokých funkcích vládnou

Špatná anketa. Chybí jiná možnost. Celé je to tebou smyšlený blábol, který nikomu k ničemu neposlouží.

Další odpovědi
paul1

Když testovat lidi tak bez výjimek a otestujeme i ty co nám zde ve vysokých funkcích vládnou

Dtto jako „drap“. Testování už je normální součástí života, jinak se nedozvíme plošné informace, resp. nebudeme mít přehled o kvalitě výrobků atd., ale i o lidech (psychotesty).

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Schluker

To je zase exkluzivni blabol :) jsem zvedavy, jak tohle bude pokracovat…

elkon

Špatně postavená anketa, která nedovolí další varianty. Ale chápu to v tvém případě. Vůbec jsi nepochopil, proč se testuje. V některých případech test = konkurs, nebo také výběrové řízení. Bez toho nelze v dnešní době obsazovat některá místa v ekonomice a výrobních závodech. Jindy se provádí test na alkohol, test na drogy, pohlavní nemoci a pod. Zkrátka testování je nutné.

Postmaster

Je člověk zbožím na konzumním trhu, které je třeba optimálně pravidelně otestovat a vadné lidi potom eliminovat jako zmetky? Chápu testování u výrobků a služeb zde jde o prodejní produkt, ale člověk není prodejní produkt, který byl vytvořen za účelem prodeje, byli jsme evolučně vytvoření k tomu abychom byli užiteční společnosti tím že společnosti dobře sloužíme a společnost nám to oplácí. Pokud lidi často na něco testujeme tak to jistě musí i mít nějakou příčinu, potřebujeme lidi roztřídit podle nějakých kritérií jako je; pohlaví, věk, váha, výška, inteligence, genialitu, rozum, vědomosti, zkušenosti, zdraví, krásu atd. následkem takového roztřídění je většinou diskriminace těch co v testech neuspěli. Mnozí namítnou že i v přírodě ti co neuspějí ve veliké konkurenci zle dopadnou, jenže člověk není divoké zvíře což mnoho lidí nedokáže pochopit.

Někdy je testování lidí správné, třeba testování, díky kterému člověku pomůžeme zdravotně nebo ekonomicky, většina testování ale člověku nijak nepomůže a někdy může testování i člověku škodit. Podívejme se na známkování dětí ve škole, zde jde o testování, které lidem škodí tím, že z dětí děláme roboty na baterky, dítě potřebuje mít možnost se dospělých ptát a dospělí by měli dětem odpovídat správně, pokud společnost zachází s dětmi jako by to byli roboti na baterky tak se společnost nemůže divit tomu, že zde je; vandalismus, extrémismus, terorismus, monopolismus, dogmatismus, nacismus atd. jak by se vám líbilo žít v totalitním globálním světě, kde má každý v hlavě inteligentní kontrolní čip, který jej neustále známkuje a známky odesílá co globálního počítače, a ten kdo bude mít rok špatné známky, ten bude v krematoriu eliminován jako evoluční zmetek, pro nikoho by nebyla imunita nebo výjimka.

elkon

Bláboly.