jirka F

Je skutečně pravda že policie na sídlišti nekontroluje osobní vozidla?

Spolužák ze střední si to myslí. Tak to chci ověřit jestli vás někdy kontrolovali na sídlišti při řízení motorového vozidla hlavně tedy osobního vozidla.

zdroj obrázku: pixabay

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, kontrolovali.

Další odpovědi
zjentek

Ztráta času, minimum zisku pro ně 🤷‍♂️

Kazatel

Kolik ti je, abys věřil na pohádky?

Filip84

Pokud není DA, hlídka provádí činnost podle hlídkového listu, o kterém rozhoduje nadřízený. Bez dobrého důvodu se VH nesmí od hlídkového listu odchýlit, tj. je povinen vykonávat tu činnost, a tam, jak je uvedeno v hlídkovém listu.

O tom, která hlídka bude vykonávat jakou hlídkovou činnost, a kde, rozhoduje VOOP / ZVOOP.

Pokud chceš místní informace, podej si žádost na příslušné KRP PČR podle zákona o svobodném přístupu k informacím, jak často měla hlídka uloženu povinnost kontrolovat vozidla v konkrétní ulici, čtvrti, souboru ulic, atp., třeba za poslední rok. Tady Ti na to nikdo neodpoví, protože to tady a) nikdo neví a b) i kdyby věděl, je to policista a je vázán povinnou mlčenlivostí.

Spolužákovi vyřiď, že doporučuju omývat si přirození vlažnou vodou. Sice je to podobné, jako chleba s pavučinou na ránu, taky to nepomůže, ale bude se mu lépe umírat.

Herjulfson

Skvělá otázka. Taku už jsem zkoušel ptát se na úplnou blbost a k mému překdvapení se našel nějaký lempl, který to označil ještě jako zajímavé.
Filip 84 – jaký hlídkový list? K tomu, aby tě policie kontrolovala nemusí mít v žádném listu vůbec nic. Prostě jedeš bez pásů a oni tě tak zastaví … a je úplně jedno jestli to bude na dálnici nebo na sídlišti a k tomu je nemusí instruovat vůbec nikdo.

cochee

Herjulfson ty jsi další z těch lemplů, co čtou u článků jen nadpisy a pak mají plnou hubu názorů, že?

Herjulfson

Plnou hubu názorů? Nevím, Já jen ťukal do klávesnice. Nebo bylo snad něco slyšet?