Lenča59

Je sen nějaký..předvo­vídající?

Když jsem byla malá tak se mi nesutále zdály sny o tornádech, hurikánech atd.. zdáli se mi asi do 7 let.. teď je mi 13 a těch 6 let se mi vůbec (možná tak 2× se mi zdálo) nezdálo ö těch hurikánech… nedávno něco mezi 19. až 28. října se mi jednu noc zdálo že prostě tady v — kde bydlím bylo tornádo které šlo po světlu. Takže kde bylo rozsvíceno, tam to tornádo prostě cestovalo :D ..myslíte že to bylo nějaké znamení že teď bude New York napaden hurikánem? o tom hurikáno v Americe jsem se dozvěděla až včera či předvčerejšem
Doplňuji:
děkuju všem! teda druhýmu a třetímu komentáři. K tomu prvnímu, ee to má být vtip?!

Odpovědi
Drap

Být tebou, tak jak se setmí bych nerozsvěcoval a šel bych hned spát. Tak se jistě ochráníš.

Lukasy

Někomu se zdaji sny co se stanou. Ja měl období, kdy se mi zdavaly sny, ktere se během par dni staly.

natybubu

chápu…no mě se stalo asi 4krát něco podobnýho např. se mi zdálo obyčejném dni a po 2 letech se přesně to samý odehrálo a já sem vědě la že už jsem to jednou zažila no a pak sem si vzpoměla že se mi to jednou zdálo
takže se do dá vlastně shrnout že sem viděla do budoucnosti

v tvým případě si úplně nejsem jiste ae je to možný že se jedná a podobnou věc jako u mě
Doplňuji:
ps: jednou se ten den uskutečnil po roce potom tda po2 a jednou to myslim bylo po 3měsícech nebo tak

venkovan

A zdálo se ti o hurikánech které napadly Floridu. pobřeží střední Ameriky apod.?
Mimochodem – média o tom, že NY zasáhne tornádo informovala předtím víc jak tři či čtyři dny. Je celkem pravděpodobné, žes tuto informaci nevědomky zachytila a nepřímo ti vyvolalal ten sen. A existenci tornáda jsi si uvědomila až v souvislosti se škodami.
A nebo jsi nová vědma.

ixpektix

me se stava nekdy neco podobneho neco semi v noci zda a pak nekdy behem dne si proste jakoby vzpomenu /uvedomim ze uz se to nekdy stalo

BANAN93

já si většinou pamatuji sny jak třeba jedu na kole, nebo jdu pěšky a spadnu a škubnu sebou jako bych reagoval na ten pád .....

Jednou se mi zdálo o bouřce (mraku) ze kterého pršel oheň a to sem se vzbudil úplně zpocenej :D