Hufnágl

Je správné rozhodnutí Mezinárodního olympijského výboru zrušit LOH 2020?

Je rozhodnutí Mezinárodního olympijského výboru – zrušit LOH 2020 správné?

Odpovědi
Edison

Jako vždy lžeš. Nic nezrušili!!! Odložili! Jenže tobě vysvětlovat rozdíl je zbytečný. Ani nezměnili jméno. I když (snad) bude v r. 2021 pořád to budou LOH 2020.

Drap

Ano. A i kdyby nebylo, tak na tom nemůžeme nic změnit a nemá smyslu ani o tom mluvit. Tak to zkrátka je. Vždy musí rozhodnout ta nejvyšší autorita.

led

Rozhodnutie Olympijského výboru je jediné správne riešenie. V prvom rade ide o zdravie a bezpečnosť. Olympijské hry sú symbolom
Olympijské hry 2020 sa nezrušili, ale posunuli na iný termín v roku 2021. Nebojte sa, tie medaily a upomienky na OH 2020 budú použité aj potom možno aj v pôvodnom zobrazení a označení. Možno s dodatkom ako najdlhšie trvajúce OH 2020–2021

Ó, šport, si mier!
Si puto, ktoré spája národy,
čo ako bratia spoločne sa podriaďujú
sile a disciplíne, sebaovládaniu.
Od teba mládež učí sa i sebaúcte,
ceniť si iné národy, ich vlastnosti…
Merať si sily, prekonávať sa navzájom,
to nech je cieľom –
súťažiť jeden s druhým v mieri.
Pierre de Coubertin: Óda na šport
https://www.o­lympic.sk/sites/de­fault/files/fi­eld_media_file/2014-01/olympijske-symboly-cermonialy--hodnoty-a-principy-62485_2.pdf

elkon

Jasně že je, stačí myslet. Někomu to co se děje, asi ještě nedošlo.

Kryšpín

Jak pro koho.