pulec

Je rozdíl v příkonu parní trouby Miele, pokud ji používám při teplotě 100 nebo 40 stupňů?

Dobrý den, má vliv rozdílný výkon přístroje na jeho příkon? Je rozdíl v příkonu parní trouby Miele pokud ji používám při teplotě 100 nebo 40 stupňů?

Odpovědi
elkon

Příkon je daný, pouze je regulací řízený výkon.

Dochy

elkon: Chyba. Jmenovitý příkon je daný. to je údaj, který slouží pro dimenzování elektroinstalace. Reálný příkon a výkon jsou u tepelných spotřebičů prakticky shodné. Ale „výkon“ ve fyzikálním smyslu nemá pro uživatele moc velký význam. pro něj je důležité, zda správně uvařil/upekl a zda se to nespálilo.