radek.v.

Je rostlina „voskovka“ jedovatá ?

v ohrožení není dítě, ale chameleon :)

Nejlepší odpověď
dědapetr

Jedovaté rostliny – přehled jedovatých rostlin

Rostliny nebezpečné pro člověka mohou být škodlivé také pro naše domácí mazlíčky. Některé rostliny jsou jedovaté celé, ve všech částech, jiné mají jen jedovaté listy nebo plody, popřípadě jedovatou mléčnou šťávu. V tabulce jsou uvedeny nejznámější pokojové, balkónové a kbelíkové rostliny a jejich nebezpečné části.
seznam jedovatých v odkazu.

Zdroj: http://www.cho­vatelka.cz/mo­derni-zahrada-clanek/jedovate-rostliny-prehled-jedovatych-rostlin-59