strcprstprst

Je řidič Smetana vinen nebo nevinen? (čistě z právního hlediska)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
www

Nevinen

Chybí mi „Jiná možnost“.
Vinen či nevinen záleží jen na výkladu našich nedokonalých zákonů a schopnosti právníka (obhájce) to dokázat/dokázat.
V mých laických očích je nevinen.

Další odpovědi
Drap

Vinen

Záleží na tom, jak to posoudí soud. Za malování tykadel určitě ne za poškození cizí věci asi ano

anonym

Vinen

Z čistě právního hlediska ( jak píšeš) je pravomocně odsouzen, takže vinen. Z lidského hlediska to vidím krapet jinak.

Martuse011

Vinen

Funna

Vinen

z čistě právního hlediska vinen, za poškozování cizí věci…ale nebylo to o ničem jiném, než o tom, že si dovolil zhanobit některé, co jsou si rovnější než my…proč to asi soudila Langerová…já bych Smetanovi spíš zatleskala, protože s ním souhlasím…