Svobodny

Je polojasno totéž, co skoro jasno?

Odpovědi
Emefej

B: Nikoli !, Oba, uvedené, meteorologické pojmy znamenají něco, pokaždé úplně jiného !

http://portal­.chmi.cz/infor­mace-pro-vas/prezentace-a-vyuka/meteoro­logicka-terminologie

Roman Kovac

B: Nikoli !, Oba, uvedené, meteorologické pojmy znamenají něco, pokaždé úplně jiného !

Skoro jasno je víc jasno než polojasno.

korect

B: Nikoli !, Oba, uvedené, meteorologické pojmy znamenají něco, pokaždé úplně jiného !

Arne1

B: Nikoli !, Oba, uvedené, meteorologické pojmy znamenají něco, pokaždé úplně jiného !