ReHu

Je pro vás film Rambo klasika?

Budete se dívat?
Rocky mám raději, nebo Specialistu. Ale na to mrknu jindy 🙂

Nejlepší odpověď
gecco

Je to klasika, Rockyho moc nemusím, Specialistu jistě…
Slušný je i Tango a Cash, ´poslední´ dobou mne pobavili Expandables I…
😉

Další odpovědi
iceT

No samozřejmě, kdo za mých mladých let neviděl Ramba nebo Komando s Arnoldem, jako by nebyl. To jsme chodili na video ke strýci, neboť my doma video neměli, a tam jsem prvně viděla Noc oživlých mrtvol.
Rockyho moc nemusím, ale Specialista je dobrá volba.

Lamalam

Rambo první krev je dobrý, ostatní už se mi nelíbili. Rockyho vůbec nemusím.

briketka10

Rambo i Rocky jsou pro mě klasika, jak jinak.
Všechny filmy, kde hraje herec S. Stallone, co
byly dosud natočeny mám ráda.

Z novějších filmů, kde si zahrál i s Arnoldem
Schwarzeneggerem, se mi líbil Plán útěku :
http://www.csfd­.cz/film/305690-plan-uteku/videa/?ty­pe=9&video=157682388#­play-video-157682388

BANAN93

Rambo je klasika :D – líbí se mi všechny díly https://www.y­outube.com/wat­ch?v=UhtLA88hGQM

Mimozemšťan

Tak to né, já rád Jamese Bonda, páč Rambo je pro hospodský ochlasty.

Klaproth

Rambo jednička ano, ostatní filmy se Stalonem se mi moc nelíbily.