Avatar uživatele
cappuccino

Je pro vas dulezite, jakou si koupite penezenku? Material, tvar, zpracovani…

Drive jsem si kupovala vzdycky „nejakou“ penezenku, nez jsem prisla na to, jak dulezite je mit veci, ktere beru denne do ruky, takove, aby mi byly prijemne. Od te doby si radeji koupim kvalitni kozenou penezenku, kterou mam pak rada spoustu let.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 585 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Ano, je to důležité do určité míry. Někomu je to jedno. Zkrátka takové věci má nastavené každý jinak.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mravenec

Mám koženou peněženku Tommy Hilfiger, už 6 let. Je řádně vošudlaná a vyhovuje mi.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aevul

Ano, dobře si peněženku vybírám. Je to věc, se kterou přicházím do styku několikrát denně a musí mi sloužit, takže i musí pár kritérií splňovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Mohu si dovolit drahou, vydrží mně, moc do ní nechodím 🤷‍♂️

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Takovou, která vydrží, takže žádný šunt od Vietnamců.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Ano, je to pro mě důležité. Mám ráda černé lakované peněženky, momentálně mám zn. Pierre Cardin. Krásná, vydrží, úžasná! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

Já mám peněženky dvě:

  1. klasická „harmonika“, prostě kasírtaška, kterou roztáhneš, není dole sešitá, je to ruční práce a
  2. pošťáckou kasírtašku. To je taková opravdu velká peněženka, těch přihrádek je v ní ale méně.

To je do práce, do hospody, když jsem řídil, nebo něco takového.

Normálně peněženku nenosím: peníze mám v koženém pytlíku, kožený pytlík mám na opasku / sporranu / tašce. Doklady mám zvlášť ve sporranu / tašce, no a klientské, debetní a kreditní karty mám v pouzdru na karty, ve sporranu / tašce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Jde mi jen o to, aby měla správně přihrádky a kapsičky a nebyla příliš drahâ.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek