cappuccino

Je pro vas dulezite, jakou si koupite penezenku? Material, tvar, zpracovani…

Drive jsem si kupovala vzdycky „nejakou“ penezenku, nez jsem prisla na to, jak dulezite je mit veci, ktere beru denne do ruky, takove, aby mi byly prijemne. Od te doby si radeji koupim kvalitni kozenou penezenku, kterou mam pak rada spoustu let.

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, je to důležité do určité míry. Někomu je to jedno. Zkrátka takové věci má nastavené každý jinak.

Další odpovědi
Mravenec

Mám koženou peněženku Tommy Hilfiger, už 6 let. Je řádně vošudlaná a vyhovuje mi.

aevul

Ano, dobře si peněženku vybírám. Je to věc, se kterou přicházím do styku několikrát denně a musí mi sloužit, takže i musí pár kritérií splňovat.

zjentek

Mohu si dovolit drahou, vydrží mně, moc do ní nechodím 🤷‍♂️

elkon

Takovou, která vydrží, takže žádný šunt od Vietnamců.

marci1

Ano, je to pro mě důležité. Mám ráda černé lakované peněženky, momentálně mám zn. Pierre Cardin. Krásná, vydrží, úžasná! 🙂

Filip84

Já mám peněženky dvě:

  1. klasická „harmonika“, prostě kasírtaška, kterou roztáhneš, není dole sešitá, je to ruční práce a
  2. pošťáckou kasírtašku. To je taková opravdu velká peněženka, těch přihrádek je v ní ale méně.

To je do práce, do hospody, když jsem řídil, nebo něco takového.

Normálně peněženku nenosím: peníze mám v koženém pytlíku, kožený pytlík mám na opasku / sporranu / tašce. Doklady mám zvlášť ve sporranu / tašce, no a klientské, debetní a kreditní karty mám v pouzdru na karty, ve sporranu / tašce.

Rokio

Jde mi jen o to, aby měla správně přihrádky a kapsičky a nebyla příliš drahâ.