paul1

Je pro psa zdravé kousat do tvrdého chleba?

Máme dvouletou fenečku, získali jsme ji nedávno a při učení (povely a pod.) jsme ji odměňovali za dobrý výkon 1/2 piškotu. Potom ale jsme se dozvěděli, že to není moc zdravé. Známý nám poradil , že je lepší, pokud to bude fence
chutnat, dávat jí malé kousky suchého chleba. Tak jsme to zkusili, chleba jí chutná, při křoupání si prý i čistí zuby.
Nedáváme toho chleba mnoho, ale přece jen by jsme rádi věděli, či jí nemůžeme nějak uškodit. Jinak jí jen granule,
občas kost.
Díky za rady, Pavel

Nejlepší odpověď
redy

Chleba v malém množství nevadí, piškoty kupuj pro psi, nejsou vnich vajíčka.

Další odpovědi
Drap

Chleba jí nevadí, stejně tak piškoty, pokud jich neni moc , pejskovi neuškodí. Nejlepší pamlsek pro mé pejsky byly při výcviku sušená játra. Dělal jsem si je sám a ohromě se mi to osvědčilo. Můžeš použít i syrové maso, ale obtížněji se s ním manipuluje.