Avatar uživatele
semtoaleja

Jak odnaucit psa kousani?

Muj pes. – fena. Asi jeste stene. Cca 7–8 mesicu mne kouse. Jako by okusuje. Neni to bolestive. Spis mam pocit jak kdyz jen cvaka zubama tesne u mych rukou.
Ale mam trochu strach, aby se to nezhorsovalo ci to nezacla zkouset i na deti.
Kazdopadne dodavam, ze mne sic moc nepodloucha, spis vubec, ale venku mi neutece a hlida mne. Kdyz se zastavim, tak okamzite bezi ke mne a sedne si vedle mne a ceka az zas pujdu.
Manzela posloucha na slovo a okusovat by si ho nikdy netroufla. Tak nevim jestli mi dava najevo prevahu ci je to dukaz lasky???

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Drap před 2659 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Odpoveď byla označena jako užitečná

Takto mladý pes si jen hraje. Doporučuji zvládnout nejdříve povel nesmíš. A v případě že to pes už začíná přehánět,důrazně ho použít.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?semtoaleja Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
isteron2

Asi je to prejav radosti. Náš pes to robil ( nemecký špic ), keď bol ešte mladý. Na uvítanie, keď sme sa stretli, a to privítanie trvalo aj 5 min. Nepohrýzol, len trochu okusoval ruky. Hrešil som ho za to. Po pár rokoch ho to prešlo.
Horšie bolo, keď sa v lete nosili kraťasy, alebo u žien sukne. Pokiaľ bolo blato, ešte horšia. Skákal na nás, od radosti, že sme sa stretli, a dobre poškriabal nohy. Keď sme ho viezli v aute, on musel nastupovať prvý a aj prvý vystupovať. Keď sa otvorili dvere,on musel prvý vystupovať, prebehol nám po nohách a hneď sme vedeli aké má ostré pazúriky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek