Lgee

Jaký je pro mamku nejvhodnější vánoční dárek z níže uvedených?

Co bych jí měl koupit nějakou praktickou levnou věc (třeba nějaký balíček kosmetiky, balíček čajů či něco jiného) poradíte mi, ano, vím, že nejlíp vím já, co chce, ale nevím, co jí mám koupit, nejlepší by bylo nějaký takový balíček, ale nevím jaký. Děkuji.

Odpovědi
Drap

Jiný balíček (jaký)

Obě dvě zvedené možnosti budou jistě vhodným dárkem. My tvoji mámu neznáme, to musíš vybrat ty. Možnou alternativou by byla třeba i vhodná kniha nebo třeba něco z bižuterie, pokud takové věci nosí.

ivzez

Jiný balíček (jaký)

Balíček s kosmetikou jenom v případě,
že přesně znáš její oblíbenou značku a výrobky.

Blíček čajů jenom v případě, že maminka ráda a často
pije čaj, a že víš, kterým čajům dává přednost.
Pokud čaje, doporučila bych sypané ze speciálního obchodu
nebo z čajovny (některé sypané čaje prodávají i domů).

Jiný balíček → nejlepší volba.
Chce to znát maminčiny záliby a vycházet z nich.

Annabellee

Jiný balíček (jaký)

Například balíček úsporných opatření.
Ale vážně: největší radost a užitek bývá obecně z úhledného balíčku bankovek. Nejlépe pravých a obchodovatelných.

Mirushka90

Holky, díky moc za info :) Já jsem se na ten Oxalis dívala a musím říct, že nabídka skvělá. Mamce jsem udělala čajový a kávový balíček, protože miluje oboje a k tomu jsem jí tam dala i krém :) Byla naprosto nadšená :)

Cizecek.M

Tak to jsi vybrala skvěle :) Jakou tu kávu a čaj jsi od Oxalis vybrala? Hoď tak inspiraci, ať víme, co zkoušet :)

Honzin8

Moje mamka miluje sypané čaje, takže když je příležitost, vždy ji udělám balíček :)

Kajolka

A kde kupuješ čaje? Na tom oxalis mají opravdu moc hezkou a halvně opravdu širokou nabídku… Znáš tuto značku?

Cizecek.M

Já to mám taky tak. Na vánoce dělám čajové i kávové balíčky, podle toho, co kdo rád :) Jinak kávu i čaj kupuju od Oxalis. Oni mají skvělou nabídku a vše vynikající.