dgfdgf

Je pro fotbal lepší tráva pravá nebo umělá?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Fotbalu je to asi jedno, ale pro hráče je určitě příjemnější pravá tráva.

Další odpovědi
marci1

Pro hráče zřejmě ta přírodní, ale pro technický stav hřiště, jeho údržbu tráva umělá. 🙂
„Sportovní hřiště s travnatým kobercem je samozřejmě skvělé (a to zejména pro oblíbený fotbal), ale bohužel vyžaduje značnou péči a navíc je hodně závislé na počasí. Pokud bude několik dní v kuse pršet, hřiště je pak dalších několik dní prakticky nepoužitelné. Naopak v případě delšího sucha se vám tráva nemusí vzpamatovat a budete ji muset vyměnit“.
„Na hřišti s umělou trávou se dobře hraje, snadno se opravuje a největší předností je možnost celoročního používání. Navíc je šetrný k životnímu prostředí“.
https://www.es­tav.cz/cz/2244­.jaky-material-na-povrch-sportovniho-hriste-vitezi-umela-trava

dgfdgf

Nebo jakej povrch celkově je nejlepší?