Yavin

Mám si koupit koúačky nebo turfy?

Vím, že turfy jsou univerzálnější… Ale s kopačkami zkušenost nemám. Dají se použít třeba i na umělém povrchu?
Doplňuji:
kopačky – omlouvám se

Odpovědi
Tydýt

Turfy jsou lepší na Umělou trávu nebo normální ale vysušenou Kopačky jsou dobré na normální trávu a na mokrou trávu kopačky s kolíkama tak podle toho na čem budeš hrát

preteq

Já mám radši turfy. Ale ideální je to ozkoušet a také hodně záleží na povrchu. koukni třeba sem http://www.big­fotbal.cz/kopac­ky/c-1526/ podívej se co se dělá a běž zkoušet.