mosoj

Je příjemné nosit tanga ?

Doplňuji:
Jsem překvapen co mužů nosí tanga.

Nejlepší odpověď
lota

I za ženu musím říct, že zrovna příjemné to není. Ale asi je to i o zvyku.

Další odpovědi
setapouch

Kup si je, vyzkoušej, uvidíš sám :)

PetrXY

Ano, velmi, doporučuji.
Doplňuji:
Poznámka k Doplnění otázky: A co jsi si myslel, že nosí. Trenýrky ani slipy už nejsou „IN“.

milablond

Za zeny odpovidam, ze neni. I kdyz nekterym to nevadi. Mne to sice vadi, ale nosim je, pac delaji hezke pulecky :)

marci1

Nedokáži si to představit, ale pro ty, co je nosí, asi jsou příjemné. A nebo je nosí aby byli „cool“ a zrovna moc příjemné jim to není ? To Ti odpoví ti, kteří s nimi mají určité zkušenosti. 🙂

zjentek

mě to hodně tlačilo na kulách ..takže tobě to nebude vadit nijak
Doplňuji:
eéh, neříkej žes to nikdy nezkusil ..vždyť proč bys tady jinak sondoval, jestli jsi byl sám, kdo to zkoušel ..nech si je, nos to!