Gus_Fring

Je při sexu základem masturbace, nebo masturbace není součástí sexu. Nebo se masturbaci během/před sexem říká jinak?

Ano, je to dost divná otázka, ale musel jsem se zeptat.

Odpovědi
klumprt

Já bych tomu říkal klidně masturbace. Ale není podstatné, jak se tomu říká, ale aby se něco dělo. 🙂

Kelt

Do sexu patří vše, třeba dotyky, pocity, zrakové, sluchové a hmatové signály, oblečení, barvy, vůně. A taky představy. Uvádělo se někde, že člověk myslí na sex několikrát za hodinu, Masturbace, onanie, ipsace, sebeukájení, dráždění a jiné vše je součástí sexu. Třeba i pohlazení, políbení, úsměv v širším měřítku, Sex souvisí se životem, díky sexu je život a podstatnou částí života je sex.