hapiky

Je pravděpodobné, že někdejší filmový CML bude mít někdy v budoucnu zásadní vliv na řízení všeho podstatného?

CML- Centrální mozek lidstva.

Odpovědi
aliendrone

Je to NEVYHNUTELNÉ, biologicko-organická evoluce dospěla v člověku na samotný vrchol, následuje kybernetická evoluce. Jediné o je pro mne otazník je budoucí osud lidstva. Skynet a vyhubení? Nebo bude AI natolik vyspělá, že bude mít „soucit“ s námi méněcennými podřadnými tvory? No, já se toho nejspíš nedožiji, ale dost možná jsou už mezi námi tací, kteři ano.