Yavin

Je pravda, že ženy jsou více ovlivňovány tím, jak muž voní, než jak vypadá?

To jsem dneska četl na internetu.
Doplňuji:
No tak, ženy, jaký na to máte názor? :D

Nejlepší odpověď
marci1

Pokud vezmeme v úvahu „průměrné“ muže ( ne toho krasavce od „JáJsemRaibek“ ), tak si myslím, že ženy jsou ovlivňovány vůní muže, více než muži. Stává se mi opravdu, že ucítím-li jemnou, nedráždivou vůni muže, tak si jej podrobněji prohlédnu, jak vypadá. A když se usměje … 🙂

Další odpovědi
JájsemRaibek

No nejsem si zcela jist, zda by to platilo v tomto případě, ikdyby měl vůně nevím od koho :D
http://img2.wi­kia.nocookie.net/__cb201­40530113221/ne­cyklopedie/ima­ges/4/43/Bezdo­movec-1.jpg

briketka10

mě se musí líbit a i tak trochu vonět, jinak neberu :))

arygnoc

to isté platí i o ženách, musia mužovi ‚voniať‘.
hovorím o prirodzenej vôni, feromónoch, nie o smradoch z drogérie.

;-Q