Je pravda, že tam, kde pracuje Ital, tam je nejlepší pizza, zmrzlina,špagety nebo i kafe?

Zajímalo by mě,co je pravda na tom že tam kde pracuje nebo má Ital pizzerii nebo restauraci tam je i nejlepší pizza,zmrzlina,špa­gety nebo i kafe Děkuji. Zdroj foto: Pizza Praha hl.m.

Nejlepší odpověď
orestez

Na skvělé urovni jsou v Japonsku. Spousta Italů mi říkalo, že nejlepší pizzu a špagety jedli v Japonsku. Domů si pak přivezli semínka bazalky a rajčat. Kdo si chtěl v Japonsku otevřít italskou restauraci, jel se učit do Itálie.

Další odpovědi
yuko

V Italii urcite a v Praze tomu nebude jinak, pokud ten Ital take pouziva italske produkty. Dej si treba spaghetti carbonara nebo pizzu Margherita, gelato, tiramisu ci panna cotta. Kvalitu snad poznas. A dostanes-li k tomu od Itala Limoncello gratis, tak jsi na spravne adrese.

ivzez

Většinou ano.

Odkud je ten obrázek?
Web „Pizza Praha hl. m.“ se mi nepodařilo najít.
(–;

Admin2

Nezapomínejte vkládat odkazy na zdroje obrázků. Víte dobře,.že jste již několikrát porušil pravidla pro stahování obrázků.

Mc Merkurion

ivzez: … to asi těžko najdeš, vzhledem k tomu, že na fotce jsou slovenský nápisy a na autě adresa Košic http://www.bor­salinopizza.cz/clan­ky/o-nas/ (kde je mimochodem i tato fotka: http://www.bor­salinopizza.cz/sto­rage/images/DSC03084­.JPG )

ivzez

Já vím.
Chtěla jsem jen Marleye upozornit na pochybení…