karolqa13

Je pravda, že se mi může při sportu porušit – protrhnout panenská blána ??

Nejlepší odpověď
quentos

ano, může. Ale k tomu může snadno dojít i neopatrným vložením menstruačního tampónu. Cvičit bych kvůli tomu rozhodně nepřestával :{)>

(Četl jsem o tom před dvaceti lety v sexuologické poradně jednoho časopisu, tak doufám, že během těch dvaceti let výzkumy neobrátily o 180 stupňů…)