KubikKiller

Je pravda, že se kluk při prvním sexu bez kondomu hned udělá?

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli je pravda, že se kluk při prvním sexu bez kondomu hned udělá?? Kamarádovi se to prý stalo a chci se zeptat, zda je to pravda, předem děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
Edison

Individuálně. Někdo ano, někdo ne.

Další odpovědi
autacek

Zkus to a uvidíš.

agentpv

Já i kamarád (každý s jinou ženskou) jsme měli podobnou zkušenost – šlo to rychle – cca do minuty, ale kdo by si to stopoval, že. No a co pak pamatuji tak to potom bylo lepší, pamatuji se že mně asi po 5. sexu má starší a zkušenější partnerka pochválila …
A v mládí je to sice rychle, ale stačí přestávečka a můžeš znovu.

mosoj

Zkušenostmi se člověk učí.