Rokio

Je pravda, že se dvěmi malými činkami se dokážou vytvořit na těle daleko větší svaly než s jednou velkou činkou?

Tohle mi říkala učitelka tělocviku na základce. Myslíte si, že je to pravda?

poznámka: Tou velkou činkou myslím činku, která se zvedá ze země oběma rukama.

Odpovědi
df

Ano, ale k čemu ti to je, když už po dvou týdnech bez posilování se začnou svaly ztrácet? Všechna namáhavá usilovná práce jde vniveč. Jo, to když si koupíš zlatý náramek a prsten, tak tam ta hodnota je trvalá a nepomíjivá. Tak stejně práce na duchovní úrovni má taky trvalou hodnotu. Takže dávat na to pozor!

Pavel Horak

Ahoj všichni, našel jsem super stránku o sportu! Všem radím! https://malory­kitecamps.com/.

Vše o extrémních sportech!