dasman

Je pravda, že při poslechu hudby člověk dokáže vyvinout větší výkon?

Vzpomínám si, že na školních závodech v běhu na 1500m nám zakázali běžet se sluchátkama v uších, že to prý by zlepšilo náš výkon a bylo by to nespravedlivé vůči ostatním závodníkům.

Je tedy pravda, že hudba zvyšuje výkon?

Odpovědi
Ametyst

Rozhodně Potvrzuji: když poslouchám muziku za volantem, plynový pedál je na podlaze.

Rokio

Kvalitní hudba je rozhodně zdraví prospěšná.

Edison

Záleží na mnoha okolnostech. Typ člověka a typ hudby jsou jedny z hlavních.

Funna

pokud si pustíš ukolébavku, tak asi těžko…hudba samozřejmě ovlivňuje rozpoložení člověka a má vliv na jeho psychiku, proto existuje např.meditační hudba…pokud si pustíš nějakou rychlou melodickou „vypalovačku“, určitě to na tvůj výkon mít vliv bude…

dubraro

Někdy může. Například při běhu může hudba udávat tempo.

Pepa25

Dost o tom pochybuju. Nezakázali vám běhat se sluchátkama z jiného důvodu?