school12

Je pravda, že přebolí úplně všechno? Psychické bolesti

Milovala jsem jednoho kluka, ale on mi napsal neasertivním způsobem, že mě nemá rád, ale napsal to škaredě a vyhrožováním. Já jej pořád miluju, přebolí to? Zapomenu na něj jednou 100%?

Odpovědi
marci1

Samozřejmě, že to přebolí a obzvlášť pokud Ti to napsal nevybíravým způsobem. Zapomeneš 100%ně. Lásku si člověk nemůže ani vynutit, ani vyprosit. Za čas, až si najdeš přítele, tak tomu ani nebudeš věřit ! 🙂

Drap

,Určitě. Podobných věcí bude ještě během života více. Vše jednou přebolí. Věř zkušenějším.

anonym

Jo – „přebolí“ úplně vše, co přežiješ..
Ale nezapomeneš – ´silné´ zážitky nelze zapomenout…
😉
Hmmm – to, co popisuješ, přežiješ úplně snadno a asi i zapomeneš, ´mladistvé lásky´ bolí, ale nejsou ´opravdové´, to pochopíš později. A neber to ode mne jako ´přezíravost´ staršího – je to fakt…
😉

zzzzz

To co popisuješ určitě brzo přebolí. Je to vůl, nestojí ti za to.

Jsou ale v životě věci, které nepřebolí nikdy, alespoň mě ne .-(((

fcoop

Tak nějak to „funguje“.

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=GeKX9URmjDU

NikkiHeat

Tvůj případ bych nedefinoval jako bolest spíš štěstí, protože idiot co ti vyhrožuje za to nestojí ani za mák. Ještě se kvůli němu budeš trápit. Jinak většina věcí přebolí i když spíš je to uhlazení časem, vzpomínky blednou, nakonec se vše zdá být vzdálené.