Marty Koller

Je pravda, že pokud mám předkus , vypadám podobně jako králík?

Mám velké zuby které vyčnívají přes rty, lidi si většinou myslí že vypadám roztomile. Proč?

Nejlepší odpověď
arnoldek

ano

Další odpovědi
led

Nerobte si s týmto starosti, koľko ľudí by dalo za to, keby aspoň nejaké mali. Muži ich dokážu zamaskovať fúzami a ženy to zas dokážu využiť… roztomilé, ale no, detaily nerozoberajme. 🙂
A ten králik… to je len závistlivá potvora, čo sa vás snaží napodobňovať!

da ny

Nedostatečné údaje.
Pokud Vám, byť roztomile vyčnívají zuby z úst, NEJEDNÁ SE O PŘEDKUS,
ale o PROGNÁCII, možná jen HČ (horní čelisti).
Prognácie HČ : ejí šikmé postavení následují i zuby, které vyčnívají z úst.
Hledala jsem pro Vás nějaké info na internetu: https://www.wi­kiskripta.eu/w/Prog­n%C3%A1cie

Veverka nebo králík je typické označení spíše pro předkus.
(byla jsem i zubní technik a instrumentářka, něco málo o tom ještě vím ;))

elkon

Ano. Ty nemáš zrcadlo?

Kepler

No co, králík je fakt roztomilý. A co teprve Freddie Mercury!

Marty Koller

Elkon ano mám zrcadlo 🐰

cochee

„Overbite“ ? Ty jsi cizinec, nebo máš nějaký problém s češtinou?