Meggie2

Je pravda, že pes pozná dobrého člověka ?

Odpovědi
nyjono

No, nevím, Spíš ne.
Proč by se vraceli k těm, comu ubližují?
Dobrého člověka má pes rád.
Bohužel i nedobrého, kterého má pořád za svého pána. proto se k němu vrací.

anonym

Ano, pes to pozná.

elkon

Ano, pes toho pozná mnohem víc.

Pepa25

Zodpovězeno před 2 měsíci: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-je-pravdy-na-tom-ze-pes-pozna-dobreho-cloveka

zjentek

Tak především nevěř nikomu, kdo ti tvrdí, že se pes RÁD vrádí k těm, kteří mu ubližují. Pes se k nim vrátí, to ale. Ale jen proto, že byl domestikován a nemá na výběr. Pes stejně ochotně odejde od svého zlého pána s někým, z koho vycítí lásku a náklonnost. Ovšem o tom své dobře vědí pouze lidé, kteří podobné své atributy mohou psovi nabídnout.

kelley

Ne.