Dr. Darko

Co je pravdy na tom, že pes pozná dobrého člověka?

Odpovědi
zjentek

Jistě, je to pravda. Třeba mě mají z tohoto důvodu rády konkrétně jen zvířata a malé děti. Ano, malý děti tohle taky vycítí – vyčenichají povahu podobně jako třeba ti psy. (;

Drap

Všechno je na tom pravda

Pepa25

Je to obráceně: reaguje na zlého, resp. hlavně opilce apod.

Hufnágl

To můžu potvrdit. Při procházkách moje fenka štěká na kolemjdoucí opilce a vagabundy. Jinak k ostatním, hlavně k dětem, je velice přítulná. Říká se o ni, že to není pes hlídací, ale vítací.