Lukasy

Je pravda že pes pokud se do váš zakousne, tak stači mu něco strčit do zadku?

Doplňuji:
Jasně že by to šlo obtížně a celkem pochybuju, že by to fungovalo , ale na druhou stranu by mohlo. Ja to viděl v serialu tak jsem chtěl zjistit co je na tom pravdy.

Nejlepší odpověď
anonym

Tak to je mi novinka, kterou ale rozhodně nebudu v praxi ověřovat! 🙂
Občas se nestačím divit, co některé mozky stihnou vygenerovat a šířit dál…
Logicky: Když budeš mít psa zakousnutého v nohavici, pes bude trhat a škubat hlavou, budeš mít čas hledat něco, co bys mu tam strčil?
Když budeš mít většího psa zakouslého v paži, dosáhneš mu druhou rukou pod ocas?
Když ti bude viset velký pes na krku, bude tvoje poslední myšlenka na to, co a jak mu strčit do análu?
Jen závěrem: občas i já po mnoha letech praxe mám trochu potíže u zcela klidného a hodného velkého psa změřit teplotu v konečníku. Jednou rukou držím teploměr, druhou přidržuji psa a občas si pomáhám jak se dá abych nějak přidržela ocas. Tak asi tak…
Tvoje rada by mohla fungovat možná v té situaci, že by byla přítomna další osoba, ale té bych asi spíš vynadala kdyby se mě pokoušela bránit při napadení psem tak jak doporučuješ. Místo aby mi někdo pomohl zneškodnit psa, kolega by řešil, co a jak mu strčit do zadku. Prst? Klacek? Nebo co vlastně?
Ach jo! 🙂

Další odpovědi
Rocker

Myslíš,že zakousnutej trhající pes bude v klidu bez pohnutí stát,aby jsi se mu trefil do zadku?

Drap

Co je to za nesmysl ? Nehledě k tomu, že pokud by se do tebe opravdu pes zakousl, tak by jsi něco podobného dost obtížně zvládl.

RyuzakiKate

Moc koukáš na South Park :D

anonym

Zakousnutý pes určitě pustí když ho vší silou praštíš do čumáku.I když teda nevím jestli by se pak zakusoval dále.Pokud jsem chodil na cvičák, tak se to občas někomu podařilo (pes byl cvičený na rukáv) a pes okmžitě pustil (ale tohle jsme nesměli dělat, protože pak se pes bál zakusovat do rukávu).

pl4toon

Funguje ho praštit silně do čumáku (jak už tu bylo řečeno). Nebo vytrčeným palcem ho silně dloubnout do krku, je to vlastně takové bodnutí palcem, musí se zasáhnout krční sval, zareagují na to reflexivně – pustí, aby si mohli chránit krk.
Pokud je pes opravdu nepříčetný a nechce pustit, nezbývá nic jiného než mu opravdu ublížit. Pak ho pákou natlačit na zem na bok a kolenem tvrdě dopadnout na krk, či na hrudník (podle toho v jaké části ruky se zakousl). V lepším případě přežije po zásahu veterináře, v horším zemře na místě.

lmarg

No, možný to je, ale být tebou bych to nezkoušela o.O. A určitě budeš mít po ruce něco, co bys mu tam mohl strčit ;D. A i tak si myslím, že ho to možná ještě víc naštve… Bebo tebe by nenaštvalo, kdyby ti někdo něco strčil do zadku?? :D

Reezo

měl by jsi to vyzkoušet a pak sem hod informaci jestli to funguje 🙂

mosoj

Prostě není nad seriál. Přeji hodně úspěchů při obraně.